NAGRODY I WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,ZAPOBIEGAMY POŻAROM’’

11 grudnia 2019 roku został rozstrzygnięty gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegamy Pożarom’’. Gminna Komisja Konkursowa dokonała oceny prac plastycznych zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Zapobiegamy Pożarom’’ i zakwalifikowała do etapu powiatowego pracę: Aleksandry Sroki z oddziału ,,0’’, Amelii Harczenko z klasy I, Oliwii Dziewięckiej z klasy II , Małgorzaty Dziub z klasy V, Joanny Nowocień i Weroniki Dziub z klasy VII.

Wyróżniono pracę: Marty Modrzyńskiej z oddziału,,0’’,Zachariasza Szumnego z klasy II i Martyny Gryczkowskiej z klasy VI.
Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Zachęcamy do udziału w konkursach plastycznych i życzymy kolejnych sukcesów.