Świąteczny escape room

Uczniowie klasy II i III w ostatnim dniu nauki przed feriami świątecznymi poszukiwali świątecznych prezentów podczas zabawy w escape roomie.

Dzieci szukały wskazówek, które miały doprowadzić ich do zaginionych prezentów ukradzionych przez złośliwego potwora. Uczniowie rozwiązywali zagadki, odkodowywali sekretne wiadomości, odczytywali informacje w lustrzanym odbiciu i układali trimino. Wszystko po to, aby odczytać zaszyfrowaną wiadomość, która doprowadziła ich do worka prezentów. Podczas poszukiwań towarzyszyły dzieciom niesamowite emocje, a zabawa zapewniła niezapomniane przeżycia. Wspólne rozwiązywanie zagadek nie tylko uczyło i bawiło, ale także rozwijało kreatywność u każdego uczestnika zabawy.