Razem na Święta

Nasza szkoła już po raz drugi zaangażowała się w akcję organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

W ramach akcji w tym roku szkolnym udało nam się zorganizować:
• udział w akcji Szlachetna Paczka,
• udział w Akcji Świąteczne Kartki Dobroczynne w ramach wsparcia Stowarzyszenia Sursum Corda,
• Świąteczny Koncert Kolęd w wykonaniu naszych uczniów dla rodziców i zaproszonych gości,
• odebranie Betlejemskiego Światełka Pokoju i przekazanie go dla mieszkańców wsi Jarantowice
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze. Wszystkie te działania przyniosły wszystkim mnóstwo radości i wprowadziły całą społeczność szkolną w atmosferę świąt.