Szkolny konkurs matematyczny

W ostatnim tygodniu listopada, w Naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV-VIII. Cieszył się on dużą popularnością wśród dzieci. Podczas konkursu uczniowie zmagali się z różnorodnymi zadaniami matematycznymi. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce z klasy 4 zajęli: Oliwia Imiałek i Oskar Śliwiński, z klasy 6: Paulina Sroka, z klasy 7: Joanna Nowocień, z klasy 8: Monika Kozieł, Ilona Błaszkiewicz i Kinga Sroka.
II miejsce z klasy 4 zajęli: Oskar Łopatkiewicz i Robert Jurkiewicz, z klasy 6: Martyna Gryczkowska i Przemysław Leja, z klasy 7: Weronika Dziub.

III miejsce z klasy 4 zajęli: Piotr Więckowski i Zuzanna Łopatkiewicz, z klasy 5: Oliwia Krawczyk i Lena Matuszak, z klasy 5 Miłosz Skowroński, z klasy 7 Marcin Imiałek i Szymon Urbański.
Zwycięzcy otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.