
W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach przedmiotowych zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnością wykorzystania jej w praktycznym działaniu podczas rozwiązywania testów z języka polskiego, języka angielskiego, j. niemieckiego, biologii, historii, matematyki, fizyki i chemii.









