
Dnia 23 czerwca 2026 r. odbyło się w Naszej szkole podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 1-3 pt. “Bezpieczne lato oczami dziecka” organizowanego przez Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy.
W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 1: Marcel Angowski, Lidia Olszewska, Nadia Zalewska, Szymon Czarnecki, Barbara Budniewska, Milena Lewandowska, Wiktor Skrzypiński, Zuzanna Dąbrowska, z klasy 2: Wojciech Gryczkowski, Kornelia Kowalewska, Mikołaj Wiatrowski, Alan Domżalski, Stanisław Kiwała, Marcel Cegielski, Zuzanna Firmanty, Przemysław Dorawa, z klasy 3: Maja Maliszewska, Fabian Müller, Kacper Lewandowski, Benedykt Budniewski. Praca Zuzanny Dąbrowskiej oraz Mai Maliszewskiej zostały wyróżnione na etapie powiatowym. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i słodką niespodziankę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Podczas spotkania z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej odbyła się również pogadanka na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.











