Konkurs kuratoryjny

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach przedmiotowych zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnością wykorzystania jej w praktycznym działaniu podczas rozwiązywania testów z języka polskiego, języka angielskiego, j. niemieckiego, biologii, historii, matematyki, fizyki i chemii.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
– z języka niemieckiego – Wiktoria Domżalska z klasy VIII,
– z j. polskiego – Ilona Błaszkiewicz z klasy VIII,
– z matematyki – Monika Kozieł i Ilona Błaszkiewicz z klasy VIII.
Do konkursów przygotowują uczniów nauczyciele: Tomasz Puczkarski, Józefa Klejnowska i Urszula Arentewicz.
W Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Liga Zadaniowa szkołę reprezentować będą:
– Gryczkowska Martyna z klasy VI
– Weronika Dziub i Joanna Nowocień z klasy VII.
Do konkursu przygotowują uczniów nauczyciele: Urszula Arentewicz i Ewa Falkowska

Wszystkim uczestnikom konkursów przedmiotowych gratulujemy wiedzy, umiejętności i zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów na dalszych etapach konkursów.