Dzień Edukacji Narodowej uczcili uroczystą akademią uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

11 października w Szkole Podstawowej w Jarantowicach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, ich rodzice oraz zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły.

Gospodarzami programu artystycznego był Samorząd Uczniowski, który zaprezentował w humorystyczny sposób pokaz mody dla nauczycieli. Następnie wystąpili uczniowie klasy trzeciej z życzeniami wierszem i piosenką. Na koniec nie zabrakło życzeń od wszystkich uczniów, oryginalnych upominków i słodkiej niespodzianki od rodziców. Gorące życzenia przekazała także dla nauczycieli i pracowników Szkoły Pani Dyrektor oraz Przewodnicząca Rady Rodziców. DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I NIESPODZIANKI!