
Dnia 15.05.2026 r, dzieci z Oddziału przedszkolnego pojechały na wycieczkę , na farmę Viktorii we Mgowie, gdzie miały okazję zobaczyć zwierzęta, których nie można spotkać na co dzień. Miały okazję poznać niezwykłego bohatera, kapibarę Geralda, który zasłynął z tego, że kilka dni wcześniej uciekł ze swojego miejsca zamieszkania, ale na szczęście cały i zdrowy się odnalazł. Na farmie mieszkają jeszcze inne urocze zwierzęta takie jak: kaczki, kurki, alpaki, kangury( Hip i Hop), najmniejsze małpki (pigmejki), dwa żółwie pustynne, cielaczek, różne gatunki kóz i owiec.


