
28 maja reprezentacja klasy 4 wzięła udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym. Nasi młodzi sportowcy dzielnie walczyli na Stadionie Miejskim w Wąbrzeźnie rywalizując w trzech wymagających konkurencjach: skoku w dal, biegu na 60 m i rzucie piłeczką palantową. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, walka była bardzo zacięta. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, bili swoje pierwsze życiowe rekordy. Franek rzucił piłeczką palantową najdalej z wszystkich uczestników zawodów i został uhonorowany złotym medalem. Serdecznie gratulujemy czwartoklasistom wspaniałej postawy, sportowej rywalizacji i godnego reprezentowania naszej szkoły. Wszyscy spisali się na medal zostawiając na stadionie mnóstwo serca i energii. Życzymy kolejnych sportowych sukcesów!
.




















