Sukcesy naszych uczniów w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Wioski bez troski”

16 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Wioski bez troski”, organizowanego przez KRUS w ramach kampanii prewencyjnej „Dobrostan rolnika”.
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali docenieni za swoją kreatywność, zaangażowanie oraz artystyczne spojrzenie na temat bezpiecznego i spokojnego życia na wsi.

Wyróżnienia otrzymali:
Kacper Lewandowski, kl. 3
Przemysław Dorawa, kl. 2
Nagrody i dyplomy za udział otrzymali:
Kornelia Kowalewska, kl. 2
Nadia Zalewska, kl. 1
Fabian Müller, kl. 3
Sebastian Piotrowski, oddział przedszkolny
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Jesteśmy dumni z naszych młodych artystów i cieszymy się, że z takim zaangażowaniem reprezentują naszą szkołę w konkursach ogólnopolskich. Życzymy kolejnych sukcesów, twórczej pasji i wielu inspirujących wyzwań!