
20 maja na Stadionie Miejskim w Wąbrzeźnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce indywidualnej. Naszą szkołę dumnie reprezentowała 14 – osobowa grupa zawodników. Uczniowie rywalizowali w kategorii dziewcząt i chłopców w konkurencjach biegowych (na dystansach 100 m, 300 m, 600 m i 1000 m) oraz w pchnięciu kulą.
Czytaj dalej „Wielki sukces naszych lekkoatletów! 7 medali na Igrzyskach Powiatowych!”
