
Z Okazji Dnia Matki dzieci z Oddziału przedszkolnego wzięły udział w warsztatach, pt.”Las w słoiku”. Głównym celem zajęć było zrozumienie obiegu wody w przyrodzie oraz budowanie postaw proekologicznych. Przy okazji powstały przepiękne upominki, które dzieci wręczyły swoim ukochanym mamom, z okazji ich święta. Dzieci samodzielnie nasypywały ziemię do słoików, sadziły rośliny i przyozdabiały kamyczkami, szyszkami i kolorowymi serduszkami. Dzięki takim warsztatom dzieci uczą się świadomości ekologicznej oraz szacunku do otaczającej przyrody.
.










