Sukces naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka Wąbrzeski Dom Kultury zorganizował dla dzieci z województwa kujawsko-pomorskiego konkurs plastyczny pt. „Strażacy zawsze gotowi do pracy”. Jego głównym celem było zwrócenie uwagi na trudną, odpowiedzialną i pełną poświęcenia służbę strażaków.

.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodych miłośników twórczości plastycznej, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie. Szczególnie miło jest nam poinformować, że w gronie laureatów znaleźli się także nasi uczniowie. Witold Łuszczak z oddziału „0” zdobył II miejsce w kategorii przedszkoli, natomiast Zuzanna O’Donnell z klasy VI wywalczyła III miejsce w kategorii szkół podstawowych. To wspaniałe osiągnięcie, które jest powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy im kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji w rozwijaniu swoich talentów.