
27 maja uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Farmy Victorii w Mgowie .Celem wyjazdu było połączenie nauki z zabawą oraz integracja uczniów w przyjaznym, wiejskim otoczeniu. Podczas pobytu dzieci miały okazję poznać zwierzęta gospodarskie, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia na farmie oraz aktywnie uczestniczyć w przygotowanych zajęciach edukacyjnych. Uczniowie zobaczyły takie okazy jak capibara, lemury, emu oraz spędziły czas w motylarni.Nie zabrakło również wspólnych zabaw na świeżym powietrzu i atrakcji ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się karmienie zwierząt oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą. Uczniowie z radością i zaangażowaniem brali udział we wszystkich aktywnościach, zdobywając nowe doświadczenia i wiedzę. Wycieczka przebiegła w miłej i bezpiecznej atmosferze , a wszystkim uczestnikom dopisywały dobre humory. Był to dzień pełen wrażeń.
.




















