Odrobina zimy

W styczniu 2020 roku pasjonaci łyżwiarstwa z naszej szkoły udali się do Radzynia Chełmińskiego na zajęcia rekreacyjno – sportowe na lodowisku.Pod opieką nauczycieli: Pani Marleny Lewalskiej, Pani Justyny Krawczyk, Pana Tomasza Składanowskiego i Pani Haliny Gołembiewskiej.

16 stycznia swoje umiejętności w jeździe na łyżwach doskonaliły dzieci z klas 0 – IV, a 22 stycznia grupa 36 uczniów z klas V-VIII. Uczestnicy wyprawy doskonale się bawili.Przy dźwiękach skocznej muzyki dzielnie śmigali po lodzie tworząc wspaniałe figury akrobatyczne, rozwijali swoją sprawność fizyczną oraz umiejętność bezpiecznego wymijania się i upadania na taflę lodową. Początkujący łyżwiarze z zaangażowaniem pokonywali swoje drobne słabości, natomiast zaawansowani urządzili pokaz „mistrzowskiej” jazdy. Pobyt na lodowisku był nie tylko kolejną fantastyczną lekcją nauki jazdy na łyżwach,ale przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy i wypoczynku.
Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński za umożliwienie nam korzystania z lodowiska.