Wigilie klasowe

„Jest taka noc mocą miłości jednocząca, małym opłatkiem silniejsza od rąk splecionych tysiąca”.
20 grudnia odbyły się KLASOWE WIECZERZE WIGILIJNE. Uroczystości rozpoczęły się od przeniesienia przez uczniów z holu szkoły do klas Betlejemskiego Światełka Pokoju, który przywieźli z Torunia nasi harcerze 65 Patrol Jarantowicki Niepowtarzalni.

Uczniowie i Rady Rodziców przygotowali słodki poczęstunek, a w niektórych klasach królowały tradycyjne potrawy. Uczniowie podzielili się opłatkiem z Panią Dyrektor Szkoły, wychowawcami i nauczycielami. Były Życzenia Świąteczne i Noworoczne od Pani Dyrektor i Samorządu Uczniowskiego. Najmilszą chwilę, której nie mogli się doczekać uczniowie jest obdarowywanie się prezentami, z których wszyscy się bardzo cieszyli. Wspólnie spędzone, wzruszające chwile były przygotowaniem do przeżywania prawdziwej magii świąt w gronie rodzinnym.