Jarantowickie gwiazdy estrady

12 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Książkach odbył się II Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w języku angielskim i niemieckim. Nasza szkoła osiągnęła szczególny sukces – wszyscy uczestnicy wrócili z nagrodami: miejsce pierwsze w kategorii zespół kl.

I-IV zajęły Oliwia Bieda i Lena Rosłan wykonując wzruszającą piosenkę „Starlight”, trzecie miejsce w kategorii zespół kl. IV-VIII zajęły Oliwia Krawczyk i Patrycja Politowska z piosenką „The Virgin Mary had a baby boy” . Wyróżnienie otrzymała solistka – Marta Piotrowska, która przepięknie zaśpiewała angielską wersję kolędy „W żłobie leży” – „Infant holy, infant lowly”. Gratulujemy zdolnym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swojej pasji!