Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Strażacy zawsze gotowi do pracy”

Maj to miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji Wąbrzeski Dom Kultury zorganizował dla dzieci z województwa kujawsko-pomorskiego konkurs plastyczny pt. „Strażacy zawsze gotowi do pracy’’. Na konkurs zgłoszono 150 prac. Uczestnicy konkursu tworząc swoje prace wykazali się pomysłowością, wyobraźnią i wiedzą.

Dzięki udziałowi w konkursie dzieci nie tylko mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami plastycznymi, ale także pokazać ciężką pracę funkcjonariuszy straży pożarnej. Patronat honorowy nad konkursem objęła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazła się Laura Zimnowłodzka z klasy II, której praca zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy Laurze sukcesu i życzymy wielu równie wspaniałych prac.