Wiersze pełne radości

,, Wiersze pełne radości’’
10 kwietnia odbył się szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III pod hasłem,, Wiersze pełne radości’’. Uczestnicy konkursu recytowali swoje ulubione wiersze. Komisja konkursowa w składzie: pani Dyrektor Monika Bestjan, pani Joanna Smogorzewska i pani Marlena Lewalska podjęła się trudnego zadania wyboru laureatów konkursu. W swojej ocenie uwzględniła: dobór repertuaru, dykcję i interpretację utworu. Wszyscy uczniowie znakomicie recytowali przygotowane wiersze. 12 kwietnia nagrody, wyróżnienia i dyplomy z rąk pani Dyrektor Moniki Bestjan,

pani Joanny Smogorzewskiej i organizatorki konkursu pani Małgorzaty Molczyńskiej otrzymali uczniowie:
I miejsce – Oliwia Góralska z klasy II,
II miejsce – Maja Maliszewska z klasy I,
III miejsce – Lena Krawczyk z klasy II.
Wyróżnienia otrzymali: Dominika Puzon z klasy II, Wojtek Kossowski z klasy I, Antonina Rojek i Artur Szulc z klasy III.
Dyplomy za udział w konkursie otrzymali: Kacper Lewandowski, Franek Sądowski, Estera Kosmala, Agnieszka Socha, Wiktor Fuks, Jakub Kosterka, Julia Grabowska, Emilia Kunicka, Sławomir Łuszczak, Natalia Białkowska, Nicolas Piasecki i Filip Szymelfenig.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich wspaniałe, pełne radości prezentacje.