Dzień Pluszowego Misia klas 0-III.

24 listopada w naszej szkole odbyło się “Święto Pluszowego Misia”. Dzieci klas 0-III w tym dniu z wielką radością przyszły do szkoły trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. Każde dziecko z wielką radością opowiadało jak nazywają się ich pluszaki, w jaki sposób najbardziej lubią się z nimi bawić, dlaczego są dla nich takie ważne W ramach zajęć uczniowie poznali historię pluszowego misia, bawili się przy muzyce oraz rozwiązywali zadania tematyczne. Z okazji święta “Pluszowego misia” w szkole ogłoszony został konkurs plastyczny pt. “Miś- bohater literacki”. Konkurs ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, uczniowie wykonali ciekawe, oryginalne i pomysłowe prace, za co każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Panią Dyrektor.

I miejsce zdobyli:
Maja Maliszewska klasa I
Laura Zimnowłodzka klasa II
Antoni Plona klasa I
Estera Kosmala klasa II,
Lena Krawczyk klasa II,
Marcel Cegielski klasa “0”,
Lidia Olszewska klasa “0”
Fabian Műller klasa I,
Przemysław Dorawa klasa “0”
Wyróżnienie:
Emilia Kunicka klasa II, Kacper Lewandowski klasa II, Kornelia Kowalewska klasa “0”, Bartosz Kunicki klasa I, Antonina Rojek klasa III
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.