Noc w szkole

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą.
Jak miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych, spojrzeć na szkołę z innej strony i poznać miejsca w których na co dzień nie bywamy.

Długo uczniowie będą wspominać swoją pierwszą noc spędzoną w szkole- noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 21 lutego a zakończyła się o godz. 12.00 dnia następnego.
Nad wszystkim czuwałopiekun Samorządu Uczniowskiego H. Gołembiewska oraz nauczyciele: M. Bestjan, T. Składanowski oraz P. Matuszewski.. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w materac, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru.
Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne oraz gry stolikowe, w sali gimnastycznej został rozegrany emocjonujące mecze siatkówki, a po północy prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Zbigniew Szydzik przygotował ognisko z pieczonymi kiełbaskami . W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – brali udział w zajęciach sportowych po czym udali się do domów.