SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

„Już Mikołaj grzeje sanie,
czego pragniesz niech się stanie.
Każde z marzeń skrytych w głębi
Święty Dziadek może spełnić”.

Mikołajki to co roku szczególny dzień, na który w szkole z utęsknieniem czekają uczniowie. 6 grudnia wyczekiwany Gość przybył do udekorowanej sali z pełnym workiem prezentów przygotowanych przez Radę Rodziców. Dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę albo rogi renifera.

Tradycyjne MIKOŁAJKI w szkole przebiegły już w świątecznej atmosferze. W holu szkoły stanęła piękna, żywa choinka i urządzono świąteczne wystawy, a w klasach zabłysły kolorowe światełka na bogato ozdobionych zielonych drzewkach. Wszyscy uczniowie śmiało podchodzili do Mikołaja i odpowiadali na jego pytania, a w zamian otrzymali upragniony prezent, który wywołał uśmiech na ich twarzach. Za otrzymane upominki uczennice z kl. VIII wręczyły Mikołajowi PODZIĘKOWANIE i pamiątkowe zdjęcie. Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie wszystkich uczniów prezentami. Nie zabrakło jak zwykle słodkich podarunków od Pana Wójta Gminy Ryńsk, za które uczniowie serdecznie dziękują!