Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 29 litopada 2019 roku odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. To szczególne święto dla sześciolatków a także ich rodziców. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje zdobyte umiejętności podczas zajęcia otwartego dla rodziców.

Pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Zaproszona wróżka pozostawiła dziecim symbol pracy-pszczołę, symbol muzyki –klucz wiolinowy, symbol mądrości –sowę, symbol przyjaźni –serce, życząc by towarzyszyły im przez całe życie. Rodzice z dumą patrzyli na osiągnięcia swoich pociech. Dzieci złożyły swoje ślubowanie a Pani Dyrektor dokonała PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA . Dzieci otrzymały niespodzianki i dyplomy. Rodzice zakupili do klasy gry dydaktyczne. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.