Turniej Piłki Siatkowej

W dniach 21 – 22 listopada 2019 r. reprezentacje dziewcząt i chłopców wzięły udział w VI Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zieleniu. W turnieju uczestniczyły drużyny wszystkich szkół podstawowych Gminy Ryńsk i zespół Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące. W poniedziałek reprezentacja dziewcząt w składzie: Anna Rojek, Lena Kowalkowska, Magdalena Rompa, Jagoda Grądzka, Ilona Błaszkiewicz i Kinga Sroka, rezerwa: Monika Kozieł, Weronika Dziub, Sylwia Czudak, Joanna Nowocień, Agata Biczkierów, Wiktoria Domżalska, Karolina Witkowska, pokonała swoje rywalki ze szkół podstawowych w Ryńsku i Myśliwcu.

Po wyrównanej, zaciętej walce w meczu z gospodarzami turnieju nasze siatkarki zajęły zaszczytne II miejsce. Gratulujemy sukcesu!
We wtorek o puchar walczyli chłopcy. Zespół w składzie: Rafał Müller, Michał Przekota, Krystian Banaś, Daniel Pelka, Krzysztof Nałęcz, Kamil Kaszuba, rezerwa: Kacper Łopatkiewicz, Marcin Imialek, Kacper Jurczuk, Dominik Zalewski, Kamil Derkowskipo zwycięskim meczu z zespołem SP w Ryńsku i przegranej z drużynami SP w Zieleniu i Dębowej Łące zajął ostatecznie IV miejsce.
Naszym siatkarzom i siatkarkom gratulujemy woli walkii wspaniałej sportowej rywalizacji.