Pasowania na Ucznia

29 listopada w szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Dzieci z klasy pierwszej zaprezentowały zaproszonym gościom specjalnie przygotowany program artystyczny. Następnie ich starsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego poddali pierwszaków specjalnemu testowi wiedzy i umiejętności.

Test uczniowie zdali znakomicie, a w nagrodę pani Dyrektor Monika Bestjan pasowała ich na Uczniów Szkoły Podstawowej w Jarantowicach oraz wręczyła pamiątkowe książki, dyplomy i tarcze.Pierwszoklasiści złożyli również uroczystą przysięgę, w której ślubowali godnie reprezentować szkołę, a zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Tradycyjni uczniowie otrzymali niespodzianki od rodziców i Samorządu Uczniowskiego.