Umiem pływać 2019

Uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej w Jarantowicach w miesiącach wrzesień – listopad uczestniczyli w projekcie powszechnej nauki pływania “Umiem pływać 2019” zorganizowanym przez Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki. Grupa liczyła 15 osób. Głównym celem zajęć było opanowanie umiejętności swobodnego utrzymywania się na wodzie oraz zdobycie umiejętności pływania stylem grzbietowym. Zajęcia realizowane były na Pływalni Miejskiej im. Pawła Bączyńskiego w Wąbrzeźnie. Uczniowie bardzo chętnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach na basenie. Nie tylko nauczyli się pływać ale także aktywnie spędzili wolny czas, swoją sprawność fizyczną oraz wspaniale się bawiąc. Na zakończenie projektu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.