Koncert Bednarka

W dniu 7 listopada 2019 r. grupa uczniów naszej szkoły pod opieką Pani Haliny Gołembiewskiej i Pana Tomasza Składanowskiego udała się do Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy na koncert Kamila Bednarka. Po wejściu do sali koncertowej zajęliśmy miejsca na widowni i nie mogliśmy się doczekać kiedy na scenie pojawi się ulubiony piosenkarz. Gdy światła zgasły i wybrzmiały pierwsze dźwięki muzyki powitaliśmy wykonawcę gromkimi brawami, piskiem, radosnymi uśmiechami i rozpoczęliśmy fantastyczną zabawę przy muzyce reggae.

Po pierwszych dwóch utworach wyśpiewanych na siedząco młodzi fani Kamila ruszyli pod scenę i tam zaczęła się prawdziwa, trwająca prawie dwie godziny muzyczna przygoda. Okazało się, że nasi uczniowie znają doskonale wszystkie teksty piosenek Kamila, śpiewali razem z nim, tańczyli, niektórym udało się nawet przybić „piątkę” ze swoim ulubionym wokalistą.
Po koncercie czekaliśmy na spotkanie z Kamilem, podczas którego mogliśmy zdobyć upragnione autografy. Każdy z nas miał przygotowaną fotografię wokalisty. Serca biły coraz mocniej, czas oczekiwania się wydłużał, ale my byliśmy cierpliwi. Kiedy na korytarzu pojawił się Kamil wszyscy ruszyliśmy w jego kierunku. Zdobyliśmy upragnione autografy i zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie spotkania Kamil złożył specjalny autograf z dedykacją dla naszej szkoły na ulubionym przez uczestników wyprawy zdjęciu. Czas spędzony na koncercie w Pomorskiej Filharmonii był wspaniałą, pełną wrażeń i niesamowitych emocji niezapomnianą muzyczną przygodą.