W Powiatowej Komendzie Policji w Wąbrzeźnie

31 stycznia 2019 roku uczniowie klas V i VI w ramach preorientacji zawodowej uczestniczyli w zajęciach w Komendzie Policji w Wąbrzeźnie. Aspirant Marek Komorowski opowiedział na czym polega praca policjanta, jakie są piony w policji i czym się zajmują. Pokazał wyposażenie policjanta. Każdy uczeń miał w rękach kajdanki i pałkę policyjną, został sprawdzony alkomatem na zawartość alkoholu we krwi. Na szczęście wszyscy byli trzeźwi. W dalszej części wycieczki udaliśmy się na Pływalnię Miejską. Tam uczniowie przez dwie godziny doskonalili umiejętności pływackie lub relaksowali się na zjeżdżalni. Dziękujemy Pani Alinie Banaś, która zorganizowała bilety na basen, umożliwiając bezpłatne korzystanie z pływalni. Były to bardzo ciekawe zajęcia.