„Taniec radości” na lodzie

11 stycznia grupa 36 uczniów klas IV-VII pod opieką nauczycieli: Pani Marleny Lewalskiej, Pana Tomasza Składanowskiego i Pani Haliny Gołembiewskiej udała się do Radzynia Chełmińskiego na zajęcia rekreacyjno – sportowe na lodowisku. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem doskonalili swoje umiejętności łyżwiarskie. Mimo, iż dla niektórych bezpośredni kontakt z taflą lodową był niezbyt przyjemnym doświadczeniem, nie poddawali się i dalej dzielnie śmigali po lodzie tworząc niesamowite figury akrobatyczne.

Wszyscy uczestnicy wyprawy doskonale się bawili, na zakończenie wykonali na lodzie „taniec radości” z okazji zakończenia I semestru nauki i rozpoczynających się ferii zimowych.Pobyt na lodowisku był fantastyczną lekcją nauki jazdy na łyżwach oraz okazją do wspaniałej zabawy i wypoczynku. Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński za umożliwienie nam korzystania z lodowiska.