Powiatowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej

10 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Dębowej Łące. Turniej rozgrywany był w kategoriach dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział zespoły ze szkół podstawowych w Książkach, Dębowej Łące, Ryńsku, Zieleniu i Jarantowicach. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: męski i żeński. Dziewczęta po wspaniałej walce zajęły II miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Lena Kowalkowska, Anna Rojek, Jagoda Grądzka, Magdalena Rompa, Weronika Dziub, Agata Biczkierów, Sylwia Czudak i Ewelina Derkowska.

W reprezentacji chłopców zagrali: Michał Przekota, Krystian Banaś, Rafał Müller, Kacper Jurczuk, Kamil Kaszuba, Kacper Łopatkiewicz, Łukasz Leja, Patryk Paczkowski, Szymon Urbański. Chłopcy, po bardzo wyrównanej i zaciętej walce zajęli III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.