BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS 0-III

“Z Nowym Rokiem szedł karnawał, przebieraniem się zabawiał. W instrumenty ubrał drzewa, wiatr w gałęziach pieśni śpiewał. Przebrał dzieci, spójrzcie sami, są Indianie z piratami i serpentyn widać zwoje, są krasnale, są kowboje…”

Karnawał to tradycja przepełniona muzyka i zabawą, oraz wesołymi przebraniami. Bal karnawałowy to dzień niezwykły i długo wyczekiwany przez najmłodszych uczniów.

31 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych z bajek, na balu można było spotkać księżniczki , wróżki, superbohaterów i wiele innych postaci. Wystrój sali, wesoła muzyka wprowadziły w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich uczestników do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w konkursach i zabawach przy muzyce. Zabawa była wspaniała, potwierdzają to poniższe zdjęcia i uśmiechy na twarzach uczniów.