Pasowanie na ucznia

27 listopada uczniowie klasy I zostali uroczyście pasowani przez Panią Dyrektor Szkoły symbolicznym ołówkiem na Ucznia Szkoły Podstawowej w Jarantowicach. Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem życia każdego dziecka. Z niecierpliwością czeka każdego dnia na spotkanie ze szkołą, z nowymi wiadomościami, przygodami.

Czeka ono na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej.
Pierwszoklasiści po raz pierwszy mogli zaprezentować przed szerszą publicznością swoje wiersze, piosenki i taniec krakowiak, który najbardziej zachwycił zebranych gości. Gdy emocje związane z pasowaniem opadły przyszedł czas na pamiątkowe DYPLOMY, niespodzianki i odpakowywanie prezentu od Rady Rodziców. Gratulujemy pierwszakom, którzy teraz są pełnoprawnymi uczniami naszej społeczności szkolnej!