Andrzejki

Przed nadchodzącym Adwentem andrzejki, to ostatnia okazja dla dzieci do wspólnych wróżb i zabaw. Z tej okazji w naszej szkole uczniowie klas I-III i oddziału przedszkolnego przebrani w kolorowe stroje postaci z bajek, wspólnie uczestniczyli w zabawach tanecznych i konkurencjach zespołowych.

Czeka ono na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej.
Pierwszoklasiści po raz pierwszy mogli zaprezentować przed szerszą publicznością swoje wiersze, piosenki i taniec krakowiak, który najbardziej zachwycił zebranych gości. Gdy emocje związane z pasowaniem opadły przyszedł czas na pamiątkowe DYPLOMY, niespodzianki i odpakowywanie prezentu od Rady Rodziców. Gratulujemy pierwszakom, którzy teraz są pełnoprawnymi uczniami naszej społeczności szkolnej!