I i II miejsca w Powiatowym Konkursie Recytatorskim -„Magia poezji”

Gratulujemy! Robert Jurkiewicz z klasy II zajął I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM ph. MAGIA POEZJI. III miejsce zajęła Nadia Muller z klasy II. Również III miejsce wywalczyła w grupie starszej Marta Piotrowska z klasy IV. Była to XVIII edycja Konkursu, który odbył się 14 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Wąbrzeźnie. Nagrodę Specjalną ufundowaną przez ZNP otrzymała Pani Małgorzata Molczyńska za przygotowanie laureata.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności recytatorskich dzieci, uwrażliwianie na piękno języka polskiego i popularyzacja twórczości polskich poetów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, brało w nim udział prawie 40 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała jeszcze Lena Matuszak z klasy III, Martyna Gryczkowska i Paulina Sroka z kl. IV. Nasi uczniowie pięknie prezentowali się na scenie. Wszyscy otrzymali Dyplomy i nagrody rzeczowe.