Najlepsi uczniowie w szkole

18 czerwca 2024 r. dla uczniów Szkoły Podstawowej w Jarantowicach odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Ryńsk. Uroczystość rozpoczęła się krótkim montażem słowno – muzycznym przygotowanym przez nauczycieli i uczniów szkoły. Nagrody otrzymali najlepsi uczniowie, którzy w mijającym roku osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Pan Wójt pogratulował nagrodzonym uczniom osiągniętych wyników w nauce, sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych oraz podziękował za zaangażowanie i pracę nauczycielom. Nagrodę z rąk Pana Wójta Władysława Łukasika odebrali uczniowie:
klasa IV: Dudkiewicz Weronika, Kossowski Aleksander, O’Donnell Zuzanna, Sroka Aleksandra
klasa V: Gryczkowski Dominik, Harczenko Amelia, Jurkiewicz Karol, Kamińska Aleksandra, Łuszczak Filip, Niklewski Bartosz, Puzon Aleksandra, Wiśniewski Tymon;
klasa VI: Lena Rosłan;
klasa VII: Oliwia Bieda;
Najlepsi absolwenci tradycyjnie otrzymali rowery. Nagrodzeni to: Robert Jurkiewicz, Oliwia Imiałek, Müller Nadia.
Dziękujemy bardzo za otrzymane nagrody. Nagrodzonym gratulujemy sukcesów, życzymy udanych wakacji i powodzenia w przyszłym roku szkolnym.