Zakończenie Oddziału Zerowego w Naszej Szkole

Kolejny rocznik naszych zerówkowiczów zakończył swoją przygodę w oddziale zerowym. To niezwykle ważny moment zarówno dla dzieci, kadry pedagogicznej oraz rodziców. Z dumą patrzymy na rozwój i osiągnięcia naszych najmłodszych uczniów, którzy są teraz gotowi, by wkroczyć w świat szkoły podstawowej.

Miniony rok w oddziale zerowym był czasem pełnym intensywnej nauki, zabawy i nowych doświadczeń. Dzieci zdobywały niezbędne umiejętności w zakresie czytania, pisania, liczenia oraz rozwijały swoje zdolności społeczne i emocjonalne. Zajęcia artystyczne, sportowe i edukacyjne umożliwiły im wszechstronny rozwój i przygotowały do wyzwań, jakie niesie ze sobą nauka w szkole podstawowej.
19 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia oddziału zerowego, która była pełna wzruszeń i radości. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas przygotowanych występów artystycznych. Były piosenki, tańce i recytacje, które wywołały uśmiechy na twarzach rodziców, nauczycieli i zgromadzonych gości. Każdy zerówkowicz otrzymał dyplom ukończenia oddziału zerowego oraz mały upominek na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.