Bezpieczne wakacje

W związku ze zbliżającym się dużymi krokami okresem wakacji, naszą szkołę odwiedził Pan policjant asp. Krzysztof Świerczyński. Uczniowie naszej szkoły podstawowej już od rana z niecierpliwością czekali na ciekawego gościa.
Wizyta policjanta miała na celu uświadomienie uczniom niebezpieczeństw czyhających na nich podczas letniego wypoczynku, pobytu w domu bez opieki rodziców.

Podczas spotkania policjant starał się przekazać informacje o ewentualnych zagrożeniach podczas zabawy w wodzie i nad wodą, a także uświadamiał dzieci jak należy zachowywać się podczas pobytu w domu i poza nim. Nasi uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wszystkich cennych rad, ale także zaskoczyły swoją wiedzą na temat niebezpieczeństw, które mogą ich spotkać w czasie wypoczynku.
Dziękujemy Panu Policjantowi i życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji.