Wyjazd z okazji “Dnia dziecka” klas 0-3

3 czerwca uczniowie klas 0-3 wybrali się na piknik do Ośrodka Wypoczynkowego w Przydworzu, gdzie spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu. W tym dniu wszystkim dzieciom towarzyszył dobry nastrój, świetna pogoda,co spowodowało, że pobyt na łonie natury spędziły miło przy świetnej zabawie. W trakcie pobytu w Przydworzu uczniowie mieli okazję spędzić czas na placu zabaw, obserwować przyrodę, pobawić się z rówieśnikami. Tego dnia również zorganizowano “Małą olimpiadę sportową” dla najmłodszych. Biorąc udział w wyścigach dzieci miały możliwość sprawdzić się w różnych konkurencjach sportowych. Miłym akcentem pikniku był grill i pyszne lody dla wszystkich uczestników. Serdecznie dziękujemy rodzicom, reprezentacji OSP w Jarantowicach oraz pracownikom szkoły za przygotowanie i pomoc w organizacji naszego działania.