KONKURS PLASTYCZNY ,,JEŻ ”

Z przyjemnością informujemy, że 12 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny ,,Jeż’’. Celem zorganizowanego konkursu było kształtowanie u dzieci wyobraźni plastycznej, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych. Trudnego zadania oceny prac podjęła się komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Dyrektor Moniki Bestjan. Zgłoszone do konkursu prace były wykonane w różnych technikach plastycznych, co świadczyło o ogromnej wyobraźni ich twórców.

Przy ocenie prac komisja konkursowa brała pod uwagę takie kryteria jak:
• zgodność pracy z tematem konkursu,
• poziom artystyczny i estetykę wykonania,
 kreatywność w doborze materiałów,
• pomysłowość i oryginalność pracy,
• samodzielność wykonania.
Antonina Rojek
Daria Zalewska
Wyróżniono prace:
Kajtka Bogusza i Aleksandry Paczkowskiej.
Dyplomy i pamiątki za udział w konkursie otrzymali: Antoni Lewandowski, Zuzanna Firmanty, Amelia Wiśniewska, Nadia Zalewska, Lidia Olszewska, Wojciech Kossowski, Bartosz Kunicki, Fabian Müller, Antoni Dziub, Kacper Lewandowski, Emilia Kunicka, Oliwia Góralska, Agnieszka Socha, Jakub Pilipczuk, Antonina Paradowska, Estera Kosmala, Maja Gburczyk, Aleksandra Sroka, Szymon Wiśniewski.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów
i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.