Koncert kolęd

Wtorkowy wieczór niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci naszej społeczności szkolnej. Już od samego rana wyczuwało się, że ten dzień będzie się różnił od innych… Dźwięki kolęd i pastorałek rozbrzmiewały w murach naszej szkoły od wczesnych godzin lekcyjnych, a zapach świerkowych gałązek, dekoracje wprowadzały świąteczny klimat. Trwały jeszcze ostatnie próby, dekorowano salę gimnastyczną, ustawiano krzesła i stoły. Wreszcie wyeksponowane zostały stroiki i ozdoby świąteczne, zapalono świece… I nadszedł wieczór… magiczny, nastrojowy i niezapomniany – wieczór z koncertem świątecznym.

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali licznie przybyłym gościom koncert kolęd i pastorałek zatytułowany „Magia Świąt”. Publiczność podziwiała występy taneczne, wysłuchała radosnych pastorałek. Słowo o zwyczajach świątecznych, wiersze oraz życzenia świąteczne dopełniły całości. Na tym jednak koncert się nie zakończył. Gości zaproszono na słodki poczęstunek i kiermasz świątecznych ozdób przygotowany przez Radę Rodziców.

Kierujemy wyrazy podziękowania za obecność, zakupione ozdoby i wiele ciepłych słów, jakie usłyszeliśmy od przybyłych gości. Było nam bardzo miło, że tak wiele osób przyjęło nasze zaproszenie.