Dzień papieski

W dniach od 16 do 20 października br. nasza szkoła uroczyście uczciła XXIII DZIEŃ PAPIESKI, poświęcony pamięci i dziedzictwu Świętego Jana Pawła II. W tym roku wydarzenie przebiegało wokół głównego hasła: „Święty Jan Paweł II – Cywilizacja życia”.

W ramach obchodów XXIII Dnia Papieskiego zorganizowaliśmy konkurs dla naszych utalentowanych uczniów, których zadaniem było stworzenie wyjątkowego portretu Świętego Jana Pawła II. Jury miało nie lada trudność w wyborze zwycięzców, z uwagi na wysoki poziom artystycznego wyrazu i oryginalność portretów. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Zwycięzcy konkursu:
I miejsce: Zuzanna Łopatkiewicz, klasa 8
II miejsce: Emilia Szczepaniak, klasa 6
III miejsce: Kinga Lesińska, klasa 5

Dla uczniów klas 4-8 przygotowaliśmy także ciekawą i fascynującą grę terenową ” pt: 100 faktów z życia św. Jana Pawła II”, która pozwoliła na zgłębienie wiedzy o życiu i działalności naszego św. Papieża – Polaka. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pasję, jaką wnieśliście w tę zabawę!
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom XXIII Dnia Papieskiego za kolejne, wspaniałe zaangażowanie i oddanie hołdu naszemu wielkiemu Papieżowi.
Organizator: Tomasz Składanowski