Rozwiązanie konkursu plastycznego

Korzystając z okazji uroczystej akademii z okazji “Święta Niepodległości”, Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił skorzystać z okazji i podać wyniki konkursu plastycznego, ogłoszonego na początku października na plastyczne przedstawienie “Najpiękniejszej Dyni”. Technika wykonania mogła być dowolna, rysunek, malowanie, kolaż, czy też mogły być prace przestrzenne.

27 października 2023 r. Komisja Konkursowa w składzie: przewodniczący – Oskar Łopatkiewicz, członkowie: Oliwia Bokota, Aleksandra Węglińska, Emilia Szczepaniak oraz opiekun SU – Marcin Wróblewski po burzliwych i emocjonujących obradach ustaliła zwycięzców. Wyróżnienia otrzymali: Julia Politowska kl.3, Kornelia Kowalska kl.0, Natan Kuś kl.3, Agnieszka Socha kl.2, Emilia Kunicka kl.2, Nadia Zalewska kl.0, Benedykt Budniewski kl.1 i Jakub Modrzyński kl.1. Pierwsze miejsce zajęła Joanna Balawajder kl.5, drugie Daria Zalewska kl.7, i Antoni Lewandowski kl.0.
Oprócz gratulacji, uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Radę Samorządu Uczniowskiego – kredki, pisaki i piórnik. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i w następnym organizowanym przez nas wydarzeniu weźmie udział jeszcze większa liczba chętnych.