Warsztaty Eden projekt

We wtorek uczniowie klasy 5 i 6 uczestniczyli w warsztatach online prowadzonych przez pracownika Eden Project. Jest to ogród botaniczny w Wielkiej Brytanii. Uczniów zachwyciła ilość roślin, a także same budynki, które wyglądają jak ogromne piłki pingpongowe. Na zajęciach klasa 5 i 6 dowiedziała się bardzo dużo ciekawych informacji na temat lasów deszczowych oraz ochrony naszego środowiska naturalnego. Całe zajęcia były prowadzone w języku angielskim. Uczniowie dzięki temu mieli również możliwość wziąć czynny udział w rozmowie z rodowitym Brytyjczykiem.
Warsztaty z Eden Project były prowadzone w ramach projektu English Teaching prowadzonego w naszej szkole dzięki Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Dziękujemy bardzo.