Wędrówka po Parkach Narodowych w Polsce

Uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy przyrodniczej pod hasłem ,, Wędrówka po Parkach Narodowych w Polsce”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów przyrodą i geografią Polski oraz pokazanie piękna naszego kraju.
Komisja konkursowa wyróżniła następujących uczniów: Nadię Stafiej, Julię Bestjan, Leną Matuszak, Zuzannę Kamińską, Natalię Sierak, Małgorzatę Dziub, Kingę Nadworną i Adama Niklewskiego.
Wszystkim uczniom gratulujemy!

Wszystkim uczniom gratulujemy!