Puchar dla Jarantowic

5 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Haliną Gołembiewską wzięli udział w „XI Gminnym Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej” chłopców zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Myśliwcu. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z Ryńska, Zielenia, Myśliwca i Jarantowic. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: 2008 – 2009 oraz 2010 i młodsi.
W starszej grupie wiekowej nasz zespół zajął III miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: kapitan – Kamil Borowski, Antoni Kiwała, Paweł Kepke, Adam Niklewski, Adam Balawajder, Paweł Urbański i bramkarz – Edmund Dulski.

Chłopcy młodsi okazali się bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce zdobywając puchar. Zespół wystąpił w składzie: Robert Jurkiewicz – kapitan, Sebastian Kędzierski, Oskar Śliwiński, Oskar Łopatkiewicz, Franciszek Matuszak, Piotr Więckowski, Szymon Dąbrówka i bramkarz – Jakub Bieliński.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!