Koncert kolęd i pastorałek

Hej kolęda kolęda… pod tym hasłem w Szkole Podstawowej w Jarantowicach 8 grudnia odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas 0 – 8 oraz koła wokalnego. Swoją obecnością zaszczycili nas: Inspektor Wydziału Oświaty Pani Justyna Zarębska, Radny Gminy Ryńsk Piotr Makowski, Radna Gminy Ryńsk Kinga Dyląg, Sołtys wsi Sitno Sławomir Markiewicz, Sołtys wsi Cymbark Krzysztof Bober oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Sylwia Łopatkiewicz.

Podczas koncertu przy blasku świec usłyszeć można było najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Rada Rodziców przygotowała przepyszną kawiarenkę oraz kiermasz ozdób świątecznych. Dziękujemy za aktywny udział w uroczystości, wspólne chwile spędzone w murach naszej szkoły, które sprawiły, że wszyscy poczuliśmy magię i moc świąt.