Mikołajki

6 grudnia wszystkie dzieci są wyjątkowo podekscytowane. Trudno się temu dziwić, bo w tym właśnie dniu obchodzone są Mikołajki. Nie inaczej było w naszej szkole. Odwiedził nas Mikołaj z upominkami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Tradycyjne MIKOŁAJKI w szkole przebiegły w świątecznej atmosferze. W sali gimnastycznej stanęły piękne, żywe choinki, a w klasach zabłysły kolorowe światełka na bogato ozdobionych zielonych drzewkach. Wszyscy uczniowie śmiało podchodzili do Mikołaja i odpowiadali na jego pytania, a w zamian otrzymali upragniony prezent, który wywołał uśmiech na ich twarzach.

Uczniowie z klas 0-III przygotowały taniec i piosenkę w podziękowaniu za otrzymane upominki, a uczniowie z klas starszych słodki upominek. Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie wszystkich uczniów prezentami. Nie zabrakło jak zwykle słodkich podarunków od Pana Wójta Gminy Ryńsk, za które uczniowie serdecznie dziękują!