KONKURS PLASTYCZNY MOJA EKO-TORBA

30 września pani Dyrektor Monika Bestjan wręczyła dyplomy i nagrody uczniom klas 0-III, którzy wzięli udział w konkursie plastyczno-ekologicznym ,,Moja eko-torba’’. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a jego celem było wzmacnianie wśród uczniów zachowań proekologicznych, rozwijanie zdolności plastycznych, wdrażanie do kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i wykonanie eko-torby przy wykorzystaniu materiałów ekologicznych oraz odpadów, które można ponownie wykorzystać. Trudnego zadania oceny wykonanych prac podjęła się pani Dyrektor Monika Bestjan i powołana komisja konkursowa. Głównym kryterium oceny pracy była zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość, ogólne wrażenie artystyczne i estetyka wykonania.
Nagrodzeni zostali:
I miejsce: Aleksandra Sroka, Aleksander Kossowski,
II miejsce: Emilka Kunicka, Maja Maliszewska,
III miejsce: Michał Urbański, Gabriela Kiwała.
Wyróżniono:
Antoninę Rojek, Igora Piaseckiego, Szymona Wiśniewskiego, Antka Plonę, Lenę Krawczyk.
Dyplomy za udział w konkursie otrzymali:
Kornelia Dziekońska, Maja Dziewięcka, Kacper Lewandowski, Bartek Kunicki, Agata Bieda, Antonina Paradowska, Kuba Kosterka, Dominika Puzon, Marta Modrzyńska, Wojtek Kossowski, Marcel Olszewski, Wiktor Fuks, Laura Zimnowłodzka, Estera Kosmala, Julia Grabowska, Natalia Białkowska, Weronika Dudkiewicz, Aleksandra Paczkowska i Ola Puzon.
Oprócz dyplomów nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody w postaci książek. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki za udział w konkursie.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.