Dzień Chłopaka

Jak co roku ostatniego dnia września w obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Podczas godzin wychowawczych uczniowie mile spędzili czas na wspólnym świętowaniu. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych kolegów. Nie mogło zabraknąć życzeń, drobnych upominków i słodkiego „co nieco”.

Po zajęciach uczniowie klas 4-8 wzięli udział w szkolnej dyskotece połączonej z otrzęsinami kl 4 związanych dołączeniem uczniów do starszej grupy wiekowej. Imprezę można zaliczyć do udanych, oczywiście nie zabrakło tańców, konkursów i wyzwań dla najmłodszych. Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia i niecierpliwie czekamy na kolejną szkolną uroczystość.